Jdi na obsah Jdi na menu

Aneta ze Starého Rovného

 

 

dscn6042.jpg

 

Aneta ze Starého Rovného

*14.září 2010*

4J2A/ 6 - B

 aneta.jpg

    Anetka, Andula, Anet - velice temperamentní fenka, která se velice ráda a dobře vystavuje, má v této činnosti po kom být, vždyť jejím otcem je Perun Janin ranč.

    Fenka byla původně určená na prodej, avšak tajné modlidby naší Verunky, byly jakýmsi osudovým znamením. Nakonec nešlo toto původně ošklivé štěňátko prodat, poněvadž si získalo lásku celé rodiny a tak potencionální kupci si vyslechli ,,již nemáme´´ Anetka, nám svou lásku začala oplácet velice záhy. Asi je v ní něco, co jí říká,, oni si tě vybrali, tak dělej radost". Radost, tu ona rozdává velice ráda, v jejím obličeji se dokáže vykouzlit krásný čuvačí úsměv. Její úsměv, je pro nás vždy ta největší odměna. S naší dcerkou Verunkou vytvořily nádherný tým, který dokáže reagovat na smutek i radost. Je vždy krásné, když vidí rodiče spokojené lidské štěňě, s tím psím. A to nám Verunka s Anetkou dokázali.

    Snad pohled na lidská štěňata, která vystavují a radují se s čuvači,  dokáží najít,u dospěláků kteří nevěří tomuto plemeni, jiný pohled na nádherné bílé čuvače.

Naše Anetka se zúčastnila 6 výstav na kterých výborně uspěla.

MVP České Budějovice - 8.10. 2011: skus nůžkový, jemná hlava  vyjadřuje pohlaví, velmi dobrý pigment, dobré oko, výborná kostra, hlubší hrudník s začínajícím předhrudím, volnější v pohybu, fenka byla výborně předvedena.

Ocenění: V1, CAJC, BOJ

Posuzovatel: Karel Hořák

 

Klubová výstava Brno - 6.11. 2011: Velmi pěkného výrazu hlavy, krásná barva oka, typický čuvačí úsměv, celkově korektní, fenka je vzorně předvedena.

Ocenění: V2

Posuzovatel: Jana Tomešková

 

MVP České Budějovice - 31.3. 2012: Fenka dobré formy, dobrý pigment, spáditá záď, mělčí hrudník, trochu strmě zaúhlená.

Ocenění: V2, RES. CAC

Posuzoval: Jaroslav Matyáš

KV Praha - 6.5.2012-

Ocenění: V1,CAC

 Posuzovatel: Milan Verony

Speciální výstava Telč - 28.9.2012:Plnochrupá, těsně nůžkový skus, výraz jinak pěkné hlavy,světlejší kulaté oko, výborný pigment, hrudník, dobré předhrudí, výborná kostra, dobrý lehký pohyb, hezké úhlení

Ocenění: V2, RES. CAC

Posuzovatel: Karel Hořák

 

MVP České Budějovice - 13.10.2012: Těsný nůž. skus, oko tmavé, halva ucho stand. správné úhlení, korekt. pohyb, dobrá sustance

Ocenění: V2, RES. CAC

Posuzovatel: Leoš Jančík

 

Náhledy fotografií ze složky Aneta ze Starého Rovného